İstanbul (Kıyamet Vakti)

Ücretsiz MMORPG oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.40 MB
  • Version 4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Sobee
İstanbul (Kıyamet Vakti), MMORPG türünde Türkiye'nin ilk oyunu olma özelliğini taşımakta olup tamamen ücretsiz olarak oynanan bir oyundur. Oyun tek kişi oynandığı gibi çoklu olarak da oynayabileceğiniz bir yapıda tasarlanmıştır. Oyun içerisinde belirgin 3
İstanbul (Kıyamet Vakti), MMORPG türünde Türkiye'nin ilk oyunu olma özelliğini taşımakta olup tamamen ücretsiz olarak oynanan bir oyundur. 

Oyun tek kişi oynandığı gibi çoklu olarak da oynayabileceğiniz bir yapıda tasarlanmıştır. Oyun içerisinde belirgin 3 karakter bulunmaktadır. Bunlar; şifacı, büyücü ve savaşçıdır. Bu karakterlerden kendinize uygun olanı seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyundaki olaylar adında da anlaşıldığı gibi İstanbul sokaklarında özellikle Eminönü' nde geçmektedir. Kıyamet vaktinin senaryosu; 1956' da güneş sistemindeki bir değişikliğe bağlı olarak İstanbul' da bazı değişmeler olmuş, bu değişmeler yer altında oluşan canavarların, adları bilinmeyen garip yaratıkların ortaya çıkması şeklindedir. Karakterlerin amacı bu yaratıklarla savaşmak  ve herşeyi eski haline geri getirmektir. Bu savaşmayı yaparken eski ve yeni teknolojik taktiklerden, aynı zamanda büyü ve şifa usullerinden de yararlanacaksınız.

Not: Yeni sürüm ile birlikte oyun Çemberlitaş civarında geçmektedir.

Sistem gereksinimleri : 
  
P4 1.5 GHz/ Celeron 1.8 GHz / AMD XP 2200+ veya üzeri işlemci 
Windows XP 
512 MB veya üzeri RAM 
1.2 GB boş harddisk alanı 
DirectX 9.0.c 
Pixel Shader & Vertex Shader destekli grafik kartı
1024x768 minimum ekran kartı çözünürlüğü 
DirectX destekli ses kartı 
Internet Bağlantısı
Daha Fazla Göster
İstanbul (Kıyamet Vakti) indir